Скасуймо
рабство
всюди і,
назавжди.

 

  

 

Торгівля людьми - це рабство.

   

Це нелегальна діяльність, що включає в себе вербування, контроль та використання людей задля отримання вигоди від ïх експлуатаціï. Використовуючи силу, обман та примус, людей по всьому світу в 21-му сторіччі продають та купують проти ïх волі.

Такі поняття, як рабство та торгівля людьми досі викликають суперечливі почуття.
Це реальність: рабство - це насилля. Це фізичне, моральне та сексуальне знущання. Це примусова проституція. Це жорстокі умови праці.

Сьогодні шанс зупинити рабство більший, ніж будь-коли, і саме тому ми об'єднуємо сили по всьому світу і виступаємо єдиним фронтом.

 

Confirmation Content

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Confirmation Content

 

 

   

 

Торгівля людьми - це найбільш швидко зростаюча кримінальна індустрія в світі, яка дає дохід більше 150 мільярдів доларів США щороку.

 

 

 

 

 

Confirmation Content

Confirmation Content

Confirmation Content

 

ФОРМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
СЕКСУАЛЬНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ


ПРИМУС ЛЮДИНИ ДО СЕКСУ ШЛЯХОМ ЗАСТОСУВАННЯ СИЛИ, ОБМАНУ ЧИ ВВЕДЕННЯ В НАРКОТИЧНУ ЗАЛЕЖНІСТЬ.ПРИМУСОВА ПРАЦЯ


ПРИМУС ЛЮДИНИ ДО ПРАЦІ У НЕВОЛІ БЕЗОПЛАТНО АБО ЗА НЕВЕЛИКУ ПЛАТНЮ.БОРГОВА КАБАЛА


ПРИМУС ЛЮДИНИ ДО ПРАЦІ ЗА НИЗЬКУ ВИНАГОРОДУ ДЛЯ ПОГАШЕННЯ НЕПОСИЛЬНОГО БОРГОВОГО ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.ПІДНЕВІЛЬНИЙ СТАН


ПРИМУС ЛЮДИНИ ДО ПРАЦІ В ДОМАШНЬОМУ ГОСПОДАРСТВІ ЗА НЕВЕЛИКУ ПЛАТУ АБО І ВЗАГАЛІ БЕЗОПЛАТНО.ДІТИ-СОЛДАТИ


ПРИМУС ДІТЕЙ СТАВАТИ ЧАСТИНОЮ ЗБРОЙНИХ ФОРМУВАНЬ.

 

   

Confirmation Content

Confirmation Content

 
   

Confirmation Content

 

Відомі наступні шляхи вербування:

Якщо ми знаємо, як саме відбувається продаж людей, ми маємо можливість зупинити цей процес.


1. ШАХРАЙСЬКІ ПРОПОЗИЦІЇ РОБОТИ 44.51%
2. ПРОДАЖ СІМ'ЄЮ 11.13%
3. ХЛОПЦІ-НАРЕЧЕНІ 9.54%
4. ІНШЕ 5.92%
5. ВИКРАДЕННЯ 5.64%
6. ПРОДАЖ ДРУЗЯМИ 4.19%
7. МІГРАЦІЯ ОБМАННИМ ШЛЯХОМ 2.17%

Confirmation Content

 

ОЗНАКИ РАБСТВА

ОЗНАЙОМСЯ З ОЗНАКАМИ, ЯКІ МОЖУТЬ ДОПОМОГИ ІДЕНТИФІКУВАТИ ПОТЕРПІЛОГО ВІД СУЧАСНОГО РАБСТВА

 

•  Потерпілі не говорять від власного імені, зазвичай, ïх супроводжує людина, яка контролює ситуацію та відповідає за всіх.   

•  Їх привозять на місце роботи, або вони можуть проживати на тому ж місці, де і працюють.   

•  У таких людей немає зароблених грошей: ïх начебто забирають для безпечного зберігання. Часто людям навішують борги, які вони і відпрацьовують.   

• Вони нещодавно переïхали до краïни і не розмовляють мовою цієï краïни, або знають обмежений перелік слів, пов'язаних з сексуальною індустрією або ïх безпосередньою роботою.   

•  Вони можуть мати ознаки перенесених знущань, а також голоду, спраги, недостатності сну та/чи відсутності медичного обслуговування. 

  

•  Вони бояться спілкуватись з оточуючими або органами влади, так як вони перебувають під постійним наглядом та контролем трафікерів. Вони можуть виглядати перелякано, пригнічено або занадто покірно.   

Confirmation Content

 

•  Вони можуть мати синці, шрами та інші ознаки фізичного насильства і тортур. Потерпілих від торгівлі людьми часто б'ють таким чином, щоб не зашкодити ïх зовнішньому вигляду, на приклад, б'ють по нижній частині спини.

 

•    Їх можуть втягнути до наркотичної залежності або до зловживання психотропними речовинами, це все використовується як засіб для поневолення.

 

•  Вони можуть бути недовірливими та підозрілими. Потрепілі від торгівлі людьми можуть виглядати, неначе вони не довіряють нікому, хто б не запропонував ïм допомогу чи принаймні зробив би спробу заговорити до них.   

 

•  У них можуть бути мобільні телефони, але в той же час не бути засобів першоï необхідності.   

 

•  Вони можуть проявляти прихильність до свого кривдника. Може з'явитись, так званий, Стокгольмський синдром, коли викрадені люди з часом починають відчувати симпатію до своïх викрадачів.   

 

 

Confirmation Content

Якщо у тебе виникли підозри,
повідом про це.

Confirmation Content

Confirmation Content

Confirmation Content

 

 

НАША МІСІЯ - ПОДОЛАТИ РАБСТВО.


Ми є неприбутковою організацією, яка має величезну надію, що люди будуть звільнені і повернуться до нормального життя по всьому світу. Ми - аболіціоністи 21-го сторіччя. Ми працюємо разом з вами, щоб звільнити рабів та припинити попит на них.

Торгівля людьми знищує життя, але останнє слово залишається за свободою.

 

 

Наше бачення:

Ми віримо у світ без рабства. Уже 9 років, не покладаючи рук, ми активно діємо в цьому напрямку. Чому? Тому що раптом просто число може перетворитись в ім'я, трагедія - в перемогу, а вірування - в діï.

Свобода. Саме ïï досягнення для кожноï людини на планеті є нашою метою.

 

Наша місія.


Скасуємо рабство всюди і назавжди.

 

 

 

 

 

Confirmation Content

Confirmation Content

ДЕ МИ ПРАЦЮЄМО


Ми працюємо в 14 краïнах по всьому світу.

Кожен із наших офісів є унікальним за своïм функціоналом. Ми працюємо як на попередження проблеми - з вразливими категоріями населення в таборах для біженців, так і у напрямку забезпечення піклування та захисту уже потерпілим від рабства. Наша команда завжди в робочому процесі по всьому світу.   

ЗНАЙДИ НАШ ОФІС У СВОЇЙ КРАЇНІ.

 

 

   

Confirmation Content

Confirmation Content

Confirmation Content

НАШЕ РІШЕННЯ

   

Рабство - це кримінальна індустрія, яка надзвичайно швидко зростає. Воно реальне, непомітне з першого погляду, але пронизує та вражає кожну націю.
Ми - аболіціоністи 21-го сторіччя, які мають за мету змінити ситуацію.

Саме для цього ми і існуємо - аболіціоністи 21-го сторіччя, які мають за мету змінити ситуацію.

Наша робоча стратегія та серцебиття нашоï організаціï - це діï, покликані ВІДНАЙТИ, ВРЯТУВАТИ, та ВІДНОВИТИ життя потерпілих.

 

ВІДНАЙТИ
 ТА ДОСЯГТИ ВРАЗЛИВІ КАТЕГОРІЇ ЛЮДЕЙ. ПРАЦЮВАТИ В НАПРЯМКУ ПРИПИНЕННЯ ПОПИТУ.

Ми попереджаємо саму можливість виникнення рабства, залучаючи людей та поширюючи інформацію через різноманітні публічні заходи, презентаціï для студентів та навчальні програми.

 

ВРЯТУВАТИ ПОТЕРПІЛИХ ТА ДОПОМОГТИ ВІДНОВИТИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ЗЛОЧИНЦІВ.

Ми тісно співпрацюємо з правоохоронними органами на місцях, допомагаємо здійснювати рейди, виявляємо потерпілих через наші гарячі лініï, доводимо кримінальні справи до суду та представляємо інтереси потерпілих у суді, співпрацюємо з державними органами та недержавними організаціями для припинення існування рабства на усіх рівнях.

 

ВІДНОВИТИ ЖИТТЯ ПОТЕРПІЛИХ ТА ДАТИ ЇМ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ЖИТТЯ.

Ми тісно працюємо з кожною людиною, яка знаходиться під нашим піклуванням, застосовуємо індивідуальний підхід, забезпечуючи у разі необхідності місце для проживання, медичне обслуговування, психологічну підтримку, освітні послуги, можливість працевлаштування та повернення додому.

   

Confirmation Content

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Confirmation Content


   

kieV, UKRAINE   


Україна живе та функціонує в так званому форматі 3D.
ВОНА ОДНОЧАСНО Є КРАЇНОЮ-ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ЖИВОГО ТОВАРУ, КРАЇНОЮ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА КРАЇНОЮ ТРАНЗИТУ.
ЗА СТАТИСТИКОЮ – TOП 3 КРАЇНИ ПРИЗНАЧЕННЯ – РОСІЯ, ПОЛЬЩА, ТУРЕЧЧИНА. КРІМ ТОГО, УКРАЇНА, НА ЖАЛЬ, Є ТАКОЖ КРАЇНОЮ ПРИЗНАЧЕННЯ, ОСОБЛИВО ДЛЯ КРАЇН «СТАНІВ» - УЗБЕКІСТАН, КАЗАХСТАН, ТУРКМЕНІСТАН ТОЩО. ТАКОЖ, ЧЕРЕЗ ВИГІДНЕ ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ, УКРАЇНА Є КРАЇНОЮ ЧЕРЕЗ ЯКУ ПЕРЕВОЗЯТЬ ЛЮДЕЙ ДО РОСІЇ ЧИ КРАЇН ЗАХІДНОЇ ЄВРОПИ, НАПРИКЛАД, З МОЛДОВИ.
ДЛЯ УКРАЇНИ АКТУАЛЬНИМ Є ПОНЯТТЯ ЯК ЗОВНІШНЬОГО РАБСТВА (ВИВІЗ ЛЮДИНИ ЗА КОРДОН), ТАК І ВНУТРІШНЬОГО РАБСТВА (ВИВІЗ ЛЮДИНИ ІЗ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ ДО ІНШОЇ ОБЛАСТІ).
ДАНІ СТАТИСТИКИ ЩОДО ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В УКРАЇНІ, «М'ЯКО КАЖУЧИ» ШОКУЮТЬ НАС. ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ НАСПРАВДІ.
ПОМІРКУЙТЕ НАД НАСТУПНИМ: КІЛЬКІСТЬ ПОТЕРПІЛИХ ЗА ЧАС НЕЗАЛЕЖНОСТІ НАШОЇ КРАЇНИ СКЛАДАЄ 160 ТИС. ЛЮДЕЙ.
ЩЕ 10 РОКІВ НАЗАД – 81% ПОТЕРПІЛИХ СКЛАДАЛИ ЖІНКИ І ЛИШЕ 19% - ЧОЛОВІКИ. ЗА ПЕРШУ ПОЛОВИНУ 2016 РОКУ ПОКАЗНИКИ УЖЕ ЗНАЧНО ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ: 40% - ЖІНКИ, 60% - ЧОЛОВІКИ.
ПРИ ЦЬОМУ В 2015 РОЦІ ТРУДОВА ЕКСПЛУАТАЦІЯ СКЛАДАЛА 91%, СЕКСУАЛЬНА – 7 %, ЖЕБРАЦТВО – ДО 2%.
64% ПОТЕРПІЛИХ МАЮТЬ ВИЩУ АБО ТЕХНІЧНУ ОСВІТУ.


A-Teams.


Це невеликі групи в різних містах по всьому світу, які готові в будь-який момент почати активні діï, організувавши ходу за свободу, чи підтримавши іншу ініціативу, покликану підвищити обізнаність людей про існування проблеми рабства у сучасному світі. Це окремі групи людей, але глобально вони об'єднані в одну велику силу аболіціоністів.

Це творчі амбіційні жінки та чоловіки, які прагнуть залишити слід в історіï.

 

 

Волонтери.


Це розумні та небайдужі люди, які прагнуть зробити світ кращим. Вони відкриті та прості, але в той же час мають власну позицію та думають про майбутнє. Це активні, сміливі та творчі люди, які знають факти та статистику.

 

Програми з попередження проблеми торгівлі людьми та підвищення обізнаності людей.


Ми працюємо за двома напрямками:

I. Програми створені для проведення як в малих групах, так і великих аудиторіях. Це інтерактивні семінари, які допомагають зрозуміти проблему торгівлі людьми дітям та дорослим різного віку, починаючи з 12 років.

Метою цієï програми є:

- Інформувати студентів про проблему торгівлі людьми,

- Захистити студентів від потрапляння до рабства,

- Активізувати покоління аболіціоністів


II. Tренінги з протидіï торгівлі людьми, розроблені командою А21 для спеціалістів в різних областях, дають можливість не лише дізнатись статистичні дані щодо проблеми, але і отримати навички виявлення потенційних потрепілих від торгівлі людьми. Приймають участь у таких тренінгах переважно соціальні працівники та викладачі, яким подібні навички потрібні, враховуючи специфіку ïх роботи. Але кожна людина, небайдужа до проблеми торгівлі людьми, може пройти такий тренінг.

 


Кампанії.


Хода за свободу

Під час Ходи за свободу основну увагу привертають учасники, які усі вдягнені в чорний одяг та вишикувані в одну лінію. Ця хода відображає серцебиття Кампаніï А21 за свободу та справедливість, вона покликана перетворити просто обізнаність щодо існування такоï проблеми в активні діï.

Торгівля людьми - це реальність, яка стосується кожного континенту та кожноï економіки. Наша мета, як організаціï, подолати рабство скрізь і назавжди. Нам вдалося досягти більше 60 млн. людей за допомогою медіа-інформування.

 

 


Проект A21 SAFE.


Проект А21 SAFE передбачає спеціалізовану підтримку постраждалим від торгівлі людьми, які бажають повернутись до рідноï краïни. В процесі репатріаціï потерпілим надається всебічна допомога та підтримка.

Проект А21 SAFE враховує індивідуальні потреби та можливості кожноï людини, завдяки чому ми можемо надати найбільш якісну допомогу та знизити ризик ретрефіку.

 

Confirmation Content

Confirmation Content

 

І ТАК, ТИ ХОЧЕШ ЗМІНИТИ СВІТ?

   


МИ ТАКОЖ. ТОМУ МИ РОЗМІСТИМО ТУТ ДЕКІЛЬКА ЦІКАВИХ ІДЕЙ, ЯК ТИ МОЖЕШ ДОЛУЧИТИСЯ.
ОБЕРИ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ З НАВЕДЕНИХ НИЖЧЕ.

 

Confirmation Content

Confirmation Content

Confirmation Content

Confirmation Content

Confirmation Content


АДРЕСА  
м. Київ, а/с В267
ТЕЛЕФОН   +38 (044) 338 33 81
EMAIL   info.ua@a21.org
WEBSITE   a21.org/ua

   

Confirmation Content